خرید انواع لوازم یدکی بایک

برای مشاوره رایگان جهت خرید با ما تماس بگیرید

تیگارد X35

Tigard X35

تیگارد X35 یکی از خودرو های کمپانی بایک است که به دلیل جذابیت خاص خود رقیبی برای آ» وجود ندارد این خودرو به دلیل طراحی و موتور قدرتمند خود گزینه مناسبی برای خرید می باشد. 

تیگارد X35 از یک موتور 1.5 لیتری توربو شارژ بهره می برد که 147 اسب بخار قدرت و 210 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

تیگارد X35

بایک X55

Bike X55

خودروی بایک X55 توسط شرکت بایک تولید شده است، بایک یکی از بزرگترین شرکت های خودرو سازی در جهان است که این بار نسل جدیدی از خودرو به نام بایک X55 را با موتوری قدرتمند و ظاهری خاص تولید کرده و بازار جهانی عرضه میکند.

بایک X55 از یک موتور 1.5 لیتری توربو بهره می برد که توانایی تولید حداکثر 177 اسب بخار قدرت و 305 نیوتن متر گشتاور را دارد.

بایک X55

سابرینا صندوقدار 

Sabrina the cashier

این بار شرکت بایک خودروی سواری تولید کرده است که این خودرو دارای فضای زیاد و صندوقدار است همین ویژگی سابرینا سبب شده است توجه افراد زیادی به این خودرو جلب شود. 

سابرینا صندوقدار 

سابرینا هاچ بک

Sabrina Hatchback

سابرینا هاچ بک یکی از بهترین خودرو های بایک است که می توان گفت ساخت این خودرو از مرسدس بنز الهام گرفته است این خودرو با وجود آپشن های زیادی که دارد با استقبال فراوان ایرانی ها همراه است.

سابرینا هاچ بک
خودرو بایک

عرضه تمام قطعات و لوازم یدکی بایک

شرکت بایک، شرکتی خارجی است که همواره خودرو های شاسی و سواری با کیفت و کارایی بالا تولید میکند اما هر خودرویی نیاز به لوازم یدکی دارد بنابراین برای داشتن لوازم یدکی اورجینال می توانید به فروشگاه های اینترنتی لوازم یدکی از جمله بهمن یدک مراجعه کرده و برای خرید قطعه موردنظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهمن یدک همواره در عرصه واردات و فروش لوازم یدکی اورجینال انواع خودرو فعالیت میکند. 

ارتباط با
بهمن یدک.

جهت خرید هر نوع قطعه ای برای خود رو خود کافی است با ما تماس بگیرید، تا در سریع ترین زمان ممکن قطعه به دست شما برسد

تلفن تماس